top of page
ghost-town-kayakoy-fethiye.jpg
Kayaköy'de Size Özel Müstakil Havuzlu Villalar
 

 

2017 yılında yapımına Kayaköy mimarisine uygun olarak başlanan doğal taş evlerimiz 2018 yılı haziran ayında ilk misafirlerine kapılarını açtı. Açıldığımız günden bugüne kadar "Güvenli Tatil" anlayışımızdan hiç sapmadık. Aynı arazi içerinde yan yana konumlanan villalarımız korunaklı ve müstakil havuzlu olup içerisinde en ufak ayrıntıya kadar düşünülmüştür. Misafirlerimizin kendi evinde gibi hissetmeleri için evlerimiz tam donanımlıdır. 

Aileler için en iyi tercih!
 

"Doğa ile iç içe olması ve temizliği ile bizleri aşırı mutlu etti. 40 günlük bebeğimiz ile güzel bir tatil geçirdik. Teşekkürler..."

 

/ Gökhan Alparslan

Mükemmel Balayı!
 

"Ekim ayında gittiğimiz balayı tatilimizden çok memnun şekilde ayrıldık. Evde tüm detaylar düşünülmüş, havuz ve bahçe bakımı her sabah erken saatte yapılıyor. Biz gibi muhafazakar aileler aklında soru işareti olmadan burayı tercih edebilir. Havuzumuz ve bahçemiz bize özel ve korunaklıydı.

 

/ Adem & Ayşe

Geniş arkadaş grubumuzla mükemmel tatil!
 

7 arkadaş gittik. Ev konum olarak çok iyi bir noktada. Aracınızla 15-20 dakikalık uzaklıkta denize hemen ulaşabiliyorsunuz. Pandemi döneminde gittiğimiz için temizlik konusunda biraz tedirgindik. Ancak ev gerçekten tertemiz ve sterildi. Mutfakta tüm küçük ev aletleri ve yeterli tabak-çanak mevcut. 3 yeterli banyosu var. Bu dönemde gidilip keyif yapılacak bir nokta, tavsiye ederiz

 

/ Ceren 

Oludeniz-2.jpg
bottom of page